Siin rubriigis avaldame videointervjuusid tuntud inimestega erinevatest eluvaldkondadest. Küsime neilt, mida arvavad nemad kultuurisõjast ja Eesti ühiskonnas toimuvast.

17.08.2015
Anu Kõlar

Anu Kõlar

Anu Kõlar vaatleb Eesti ühiskonnas toimuvat läbi üsna mitme erineva prisma, ajaloolise, sotsiaalse, haridusliku ja kõiksusetunnetusega seonduvalt.
16.08.2015
Urmas Viilma

Urmas Viilma

EELK peapiiskop Urmas Viilma räägib ühiskonna kandetaladest tänases järjest enam globaliseeruvas maailmas, kus on vaja selgelt määratleda oma alustalad ja neid hoida, et ühiskond ei oleks […]
16.08.2015
Veiko Vihuri

Veiko Vihuri

Veiko Vihuri räägib kultuurisõjast, ideoloogilisest diktatuurist ja konservatiivse maailmavaate taassünnist.
16.08.2015
Einar Laigna

Einar Laigna

Vaimulik ja eruohvitser Einar Laigna räägib kultuurisõjast, kultuuri olemusest, Eesti ja Euroopa asjadest selgelt ja julgelt.
16.08.2015
Toivo Tänavsuu

Toivo Tänavsuu

Uurisime Toivo Tänavsuu käest, mida tema arvab kultuurisõjast, euroopalikest väärtustest, meediast ning Eesti rahva tulevikust.
16.08.2015
Joel Luhamets

Joel Luhamets

Joel Luhamets räägib austusest looja, teiste ja enda vastu ning kuidas uskumused mõjutavad inimese käitumist. Video vaatamiseks palun klõpsa alloleval pildil.
15.08.2015
Malle Pärn

Malle Pärn

Malle Pärn võlub nii oma stiili kui mõtteselguse poolest. Sedapuhku õnnestus meil osa saada tema mõtetest kultuurisõja, ühiskonna, pere ja muudel seonduvatel teemadel. Toome need mõtted […]
15.08.2015
Martin Helme

Martin Helme

Martin Helme avab selgelt ja põhjalikult, kuidas on kultuurisõda meieni jõudnud ja millisel moel vastu seista kultuurisõja rünnakutele. Video vaatamiseks palun klõpsa alloleval pildil.
15.08.2015
Emil Rutiku

Emil Rutiku

Emil Rutiku jagab meiega, talle omaselt elavalt ja kirglikult, oma mõtteid kultuurisõja ja Eesti elu teemal.
15.08.2015
Andro Roos

Andro Roos

Püüdsime oma mikrofoni ette Tartu Hoiu-laenuühistu esimehe Andro Roosi, kes jagas eraisikuna meie arvamust sellest, milline on olukord tänases Eestis ning kuhu ja kuidas võiksime edasi […]
14.08.2015
Vello Salo

Vello Salo

Käisime külas Vello Salol, kes jagas meiega oma mõtteid kultuurisõja, sõja, mõtlemisvõime, kristluse, voorusliku elu teemal. Videopildi vahendusel on ka teil see suurepärane võimalus tema mõtetest […]